Whatsapp
Fiyat Listesi
Telefon

HALIFLEX YIKAMA

HALIFLEX YIKAMA

Halıfleksler renk ve yapılarına göre uzun zaman boyunca temizlenmediklerinde, kirlenmeleri durumlarında çok bariz bir şekilde kirli olduğunu belli etmektedir. Bu nedenle halıflex bulunan bir zeminin periyodik olarak doğru bir cihaz ve doğru bir temizlik malzemesi ile temizlenmesi önem arz etmektedir. Bu anlamda Uzunlar Halı yıkama sahip olduğu özel halıfleks temizleme cihazı ve malzemeleri ile sizlere halıflex yıkama hizmetini sunmaktadır.

Duvardan Duvara kaplı halılarınız veya halıflexler ev ve işyerlerinize kullanışlı ve güzel görüntü kattığı gibi, evlerimizin ısı yalıtımını da korumaya yardımcı olmaktadır. Temizliği zor görünse de Cemre halı Yıkama olarak biz,  uzman kadromuz ve Profosyonel halı yıkama makinalarımızla duvardan duvara halıflex yıkama işleminde uzmanız. Firmamız yerinde halı yıkama konusunda kullanmış olduğu özel halı şampuanları ile sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Cemre Halı Yıkama firmamız halıflekslerinizi uzman kadromuzla bulundukları yerde son teknoloji ürünü makineler ile temizliyoruz. Bir nevi halı yıkama fabrikasını evinize getirerek size garantili halıfleks yıkama hizmeti sunuyoruz. Bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

X